Pasztetowy Miks Sieciowy vol. 2

4


Tyle jest pięknych linków na świecie… aż szkoda by było aby się zmarnowały. Zaczynamy kolejny przegląd internetowych dobroci, rekomendowanych przez Ciocię Pasztet.

Przede wszystkim zapiszcie się do grupy na Facebooku Biblioteka Feministyczna by Lady Pasztet&Polish Feminist. Zaprawdę powiadam Wam, że dużo tam dobra, wspaniałe recenzje, polecenia filmów i seriali. Warto tam być, bo dzięki temu nigdy nie zabraknie Wam inspirujących lektur feministycznych. Czytanie może zmienić świat!

Bardzo spodobała mi się riposta na zestawienie o 12 wielkich mówcach, które przygotowały niezastąpione w swojej ślepocie na seksizm, Wysokie Obcasy Extra. Otóż SpecBabki.pl przygotowały swoją listę 12 super mówczyń. Warto zajrzeć i jak patrzeć czy do czasu do czasu nie ma eventu, gdzie się pojawią i przemówią. Poza tym tylko takie riposty mają wg mnie sens i puszczanie ich dalej w świat to swoista misja. Brak zestawienia dla pań uważam z kolejny przejaw umysłowego lenistwa redaktorek Wysokich Obcasów Extra. Zresztą już kiedyś o tym pisałam, także można sobie poczytać.

Odnośnie wygadanych kobiet to serdecznie polecam lekturę wywiadu w Forbes.pl z Kingą Nowakowską, bizneswomen, która niektórym może być znana choćby z tego, że jest założycielką BioBazaru w Warszawie. Wywiad w sposób piękny, przejrzysty i wyjątkowo prosty pokazuje, jakie mają problemy mężczyźni ze zrozumieniem tego, co to są parytety oraz równouprawnienie. Pan redaktor nie wiem, czy się wczuł w rolę nieprzygotowanego uczniaka, czy po prostu taki jest, ale wspaniale go Pani Kinga obrabia. Warto, zaprawdę warto.

Dbając o płodozmian mam dla Was coś także do oglądania. Przepiękne fotografie kobiet, które przeżywają orgazm! Te twarze są tak energetyzujące, intensywne i kompletnie nie przystające do tego, co serwuje mainstremowa pornografia, że warto się przy ich oglądaniu zatrzymać na dłużej. Autor projektu, czyli Albert Pocej opisał, że trudno mu było znaleźć modelki, które zechciałby się podjąć takiego wyzwania, ale się udało. Efekt finalny powala!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207197590880121&set=a.10207197582319907.1073741874.1293643358&type=3&theater
Albert Pocaj „The Story of Orgasmic Faces”

A jeśli już o seksie to na koniec, zostawiam Was z tekstem Natalii z Proseksualnej.pl o tym, że seks nie robi się sam, chociaż wszyscy wmawiają nam, że tak właśnie jest. Jak zwykle Siostra daje popis rozsądku, odpowiedzialności za słowo i czyni nasze życie piękniejszym i bardziej seksownym. Bo taka jest, co zrobić? Ano seksy robić!

Korekta: Artur Jachacy

Katarzyna Barczyk
vel LADY PASZTET